Туристичні об’єкти Львівщини об’єднають веломаршрутом

Також планують будівництво велосипедних доріжок вздовж автодоріг проєкту «Мале карпатське коло». Повідомляє Твоє місто.

На Львівщині 50 туристичних об’єктів об’єднають веломаршрутом. У рамках проєкту великого велосипедного шляху «ВелоОпілля» планують збудувати понад 100 км велосипедних доріжок, інформує пресслужба ЛОДА.

«Цього року нам вдалось відремонтувати, збудувати понад 450 км доріг. Плануємо інвестувати кошти у розвиток придорожньої інфраструктури для безпечного руху та подорожей мешканців і гостей Львівщини. Розпочали із Львівського району, де сьогодні найбільша велоактивність, також в планах є будівництво велосипедних доріжок вздовж автодоріг проєкту «Мале карпатське коло», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Юрій Бучко.

Керівниця управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталя Табака каже, що, якщо проєкт реалізують, то область отримає унікальний для України велотуристичний продукт.

««ВелоОпілля» дозволить збільшити пропозиції для велотуристів – ознайомитись із сакральною спадщиною, місцевими музеями, природніми об’єктами, а також скуштувати та придбати екологічну продукцію фермерських господарств відкритих для туристів», – зазначила вона.

Додамо, на Львівщині розроблено та реалізовуються декілька проєків з розвитку велосипедного туризму, зокрема у рамках проєкту «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині» збудували велотрасу по горі Погар для маунтбайкінгу, також збудували частину велодоріжки від Славсько до Волосянки.

Також уже ознакований велосипедний шлях № 490 Львів – Брюховичі – Ведмежий притулок Домажир. 

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 89 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: