Стадіон «Арена Львів» потопає у смітті (ФОТО)

 

Як пише «Четверта студія», про це інформує «Сихів Медіа».

“Біля «Арени Львів» знову викидають відходи”, – розповідає сихівчанин Олексій Мінтій у відео, яке він опублікував в ініціативній групі «Екологія і демократія» у Фейсбук.

Сміття на цьому місці не є чимось новим – ця «брудна» історія триває вже кілька років. Ще 2014 року місто сколихнула новина про те, що стадіон не може розрахуватися з боргами за вивіз сміття. Після цього, влітку 2019 року територію, яка прилягає до стадіону, обстежила Державна екологічна інспекція у Львівській області. Нагромадження відходів було надто великим, тож Сихівську РА зобов’язали все прибрати, оскільки за станом навколишнього середовища на певній ділянці повинні стежити місцеві ради. Згодом, вже у травні 2020 ширилися новини про незаконне сміттєзвалище саме на цьому місці з наголосом на те, що «Арена Львів» є третім найдорожчим стадіоном України, а допускає таке на своїй території.

Олексій Мінтій, який вже не вперше повідомляє про цю проблему – наразі у Львівському ОАС є на розгляді дві судові справи до Львівської ОДА та одна до ЛМР. Він розповідає:

«Зменшити кількість сміттєзвалищ це не допомагає, бо вони з’являються швидше, ніж ліквідуються. Але стає дедалі більше свідомих громадян, які не мовчать, я надаю їм зразки скарг та запитів, які Екоінспекція у Львівській області вже реально не встигає відпрацьовувати. Річ у тому, що після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі як ОДА, так і ЛМР не вжили жодного заходу, щоб не допустити повторення цих подій, мало того відходи зі Львова і надалі псують життя мешканцям інших регіонів. Тому в першу чергу я маю мету змусити чиновників працювати і йти на зустріч свідомим громадянам».

Стадіон «Арена Львів» потопає у смітті (ФОТО)

Стадіон «Арена Львів» потопає у смітті (ФОТО)

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 67 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: