Священика ПЦУ висадили з автобуса через зауваження щодо російської попси

Інцидент стався ввечері 12 серпня у Калуші Івано-Франківської області. Священика ПЦУ Романа Винника висадили з автобуса, який курсував «Івано-Франківськ – Долина», через те, що він зробив водію зауваження, аби той вимкнув російську музику, повідомляє Західний аргумент.

За словами о. Романа Винника, вийшов він у селі Вістова Калуського району. Тож додому довелося добиратися на попутних авто.

“Сьогодні приїхав додому дуже пізно, з Івано-франківська. Ніколи не міг би подумати, що за те, що зробив зауваження водію, що в бусі награє російська попса, мене вигнали з автобуса і я вийшов в Калуші, у с. Вістова. Звідти добрався завдяки добрим людям додому. Жах… де ми живемо. Калуш, де музей Степану Бандері… люди, зхаменіться. На жаль, до біди ще і розрядився мобільний телефон, коли хотів зазняти водія і номер буса”, – написав священнослужитель.

У коментарях одні користувачі соцмережі підтримують о. Романа, мовляв, образливо, коли ми на своїй рідній землі змушені отак відстоювати рідну мову. Інші ж, навпаки, пишуть, що «наші люди самі себе з’їдять – яка різниця, якою мовою звучать пісні».

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 106 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: