СБУ провела обшук у львівському аеропорту

В адміністративному корпусі аеропорту “Львів” імені Данила Галицького працівників поліції та Служби безпеки України у Львівській області провели обшуки. Керівництво летовища запідозрили у незаконному використанні рекламних площ на території аеропорту, пише ТСН.

Під час проведення слідчих дій, які тривали понад 10 годин, 27 листопада з адміністрації вилучили документи, які за словами юристів аеропорту, не були вказані в ухвалі суду, якою слідчим дозволили провести обшуки. Про це повідомляє персслужба аеропорту.

Кримінальне провадження проти керівництва аеропорту відкрили ще у липні 2019 року.

“Протягом 2019 – 2020 років підприємство двічі надавало документи у межах вище зазначеного кримінального провадження, послідовно та аргументовано доводило правомірність надання рекламних послуг в аеропорту, зокрема, залучало відповідних фахівців та отримало науковий висновок, який підтверджує законність здійснення рекламної діяльності аеропортом”, – заявили у пресслужбі аеропорту.

Директорка летовища Тетяна Романовська на брифінгу 30 листопада назвала обшуки дестабілізацією роботи всього держпідприємства.

“Справа є вже десь півтора року, замовники мною відомі. Ми вважаємо, що ця справа є надуманою”, – заявила Романовська.

За словами керівниці юридичного відділу аеропорту Ірини Сав’як, держпідприємство може самостійно надавати рекламні послуги відповідно до класифікації видів економічної діяльності (КВЕД) підприємства. Щороку на оренді рекламних площ аеропорт заробляє до 500 тис. грн, передає Zaxid.net.

“Це наша статутна діяльність, що зареєстрована у КВЕДі, і ми, як аеропорт, надаємо рекламні послуги. За версією слідства, ми не повинні надавати рекламні послуги, а всі наші площі повинні здаватись в оренду. Вони порахували, що від цієї оренди держмайна державний бюджет щось недоотримав. Чомусь слідство вважає, що ми маємо надавати в оренду всі наш площі, а не займатись самостійно рекламною діяльністю”, – сказала Ірина Сав’як.

На обшуки в аеропорті відреагував і мер Львова Андрій Садовий.

“Директорку Тетяну Романовську звинувачують у зловживанні службовим становищем в інтересах аеропорту. Неодноразово аеропорт хотіли забрати в концесію – не вийшло. Тепер, очевидно, хочуть замінити керівника”, – прокоментував мер на своїй сторінці у Facebook.

Наразі пресслужби поліції, СБУ та прокуратури не оприлюднили інформації на своїх сайтах про обшуки в аеропорті.

У коментарів в Службі безпеки повідомили, що не є розпорядниками цієї інформації, а справу розслідує прокуратура. Керівник відділу міжнародного співробітництва Львівської обласної прокуратури Данило Антощак повідомив, що у прокуратурі зможуть пояснити версію слідства дещо згодом.

Нагадаємо, СБУ викрила топменеджмент аеропорту “Бориспіль” на махінаціях під час будівництва обʼєктів в летовищі. 

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 81 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: