СБУ затримала ексголову Львівської облради під час отримання хабара

Служба безпеки України викрила президента Національної академії аграрних наук України на отриманні хабара в особливо великих розмірах, повідомляють у пресслужбі СБУ.

За версією досудового слідства, посадовець отримав елітний автомобіль за включення претендента до списку на заміщення вакансії академіка. За «подарунок» він також гарантував подальшу передачу необхідних матеріалів на розгляд Президії НААН України.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи та притягнення до відповідальності інших причетних осіб.

Як відомо Ділу, мова йде про Гадзало Ярослава – президента Національної академії аграрних наук України, доктора сільськогосподарських наук, академіка НААН (Відділення землеробства і рослинництва, захист рослин, захист ягідних культур, 11.2007); лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки (2015); заступника голови АПУ, голови Львівської обласної ради (2001-2002рр.).

У 2017 році Ярослав Гадзало потрапив у скандал – пресслужба Аграрної академії купила йому туфлі з крокодилячої шкіри за 11 тисяч доларів. На цей час сума була еквівалентна більше 300 тисячам гривень.

СБУ затримала ексголову Львівської облради під час отримання хабара

Фото: Антикор

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 73 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: