Садовий провалив обіцянку добудувати у 2021-му Палац спорту на Сихові

Мер Львова Андрій Садовий не виконав обіцянку завершити будівництво спортивного комплексу для ігрових видів спорту у 2021 році. Фото – проект будівлі. 

Про свої плани мер говорив ще у лютому 2020 року, нагадує «Слово і діло».

«З третього разу тендер відбувся: виграла компанія, яка збудувала львівський аеропорт. Затримок немає, маємо починати роботи. Зупинятися вони не мають права, і ми проситимемо державу долучатися, опрацьовуємо можливості залучення грантових коштів, щоб цей об’єкт у 2021 році був завершений», – говорив Садовий.

Проєкт будівництва спорткомплексу в Сихові передбачав облаштування чотирьох ігрових залів – для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу. Крім того, дах будівлі мали використовувати як гірку для катання на лижах та санках.

Але станом на кінець листопада 2021 року будівництво спортивного комплексу навіть не розпочалося. Стало відомо, що проєкт коригують, щоб знизити його вартість: замість масштабного спорткомплексу з лижним спуском пропонують побудувати спортзал із чотирма секціями.

За словами Садового, попередній проєкт вийшов фінансово непосильним для міста. «Так, проєкт вийшов дуже масштабним. І коли почали переходити на стадію робочих креслень, побачили певні нюанси. По-перше, це ціна, яка є непідйомною для міста навіть із залученням державного фінансування. Тому і відбувається коригування самого проєкту, щоб вийти на оптимальний варіант і таки наступного (2022 – ред.) року почати роботу», – розповів мер.

З огляду на такі обставини, обіцянку не виконано.

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 64 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: