Садовий ветував приватизацію землі у Снопківському парку

У четвер, 2 жовтня, міський голова Львова Андрій Садовий заблокував приватизацію земельних ділянок у Снопківському парку. На відповідну ухвалу він наклав вето. Згідно з документом, із паркової території мали вилучити 20 соток і віддати їх двом приватним власникам — Томіліну й Цаповичу — для будівництва та обслуговування житла.

Зацікавленими в цьому рішенні виявились депутати з комісії архітектури й містобудування – Ігор Телішевський, який представляє партію «За майбутнє», і Тарас Чолій з «Української Галицької партії». Спочатку вони підтримали на засіданні рішення про передачу ділянок, а потім «проштовхували» це питання під час сесії 7 вересня. Врешті Телішевський з голосу вніс ці території в Снопківському парку у список півсотні ділянок, які пропонувалися для приватизації.

«Міський голова вирішив заветувати цю ухвалу, щоб захистити Снопківський парк. Дуже прикро, що через такі непродумані дії цих депутатів постраждало більше 50 мешканців, які готували документи й подавали їх у міськраду, аби під своїми будинками законно приватизувати землю. Тому я дав доручення, аби щодо тих громадян і їхніх ділянок, де немає зауважень, негайно робити новий документ. Усе для того, щоб вони могли отримати те, що їм належить», – розповів у інтерв”ю Zahid.net заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач.

Нагадаємо, на останній сесії міськради депутати вирішили збільшити межі Снопківського парку із 36 до 47 га. Голова екологічної комісії Ірина Оршак пропонувала додати до рішення окремий пункт — почати процес повернення двох ділянок у паркову зону.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 121 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: