Саакашвілі разом з протестуючими моряками перекриває трасу в Одесі

Кілька десятків одеських моряків перекрили проїзд по дорозі в сторону столиці. Вони ходять по зебрі на КПП «Дачне» і скандують: “Ні корупції”, “Зеленський брехун”, “Реєстр-це фейк”.. Акція не завдано шкоди перевізникам, оскільки через негоду обмежений проїзд для вантажівок. Протестуючі обурені вимаганням при отриманні сертифікатів для роботи в морі і вимагають відставки глави Мінінфраструктури Криклія. В акції брав участь екс-губернатор Одещини Михайло Саакашвілі.

Протестуючі кажуть, що їх минула акція не дала результату, оскільки проходження тестів для отримання дипломів перевели в електронний режим, але за позитивний результат все одно треба давати хабар. Після акції на київській трасі люди мають намір пікетувати будівлю облдержадміністрації.

Як повідомляє телеграм-канал PavlovskyNews, Саакашвілі заявив, що його Офіс реформ розробив концепцію переходу сертифікації на міжнародні стандарти і залишилося тільки домогтися її впровадження.

Відзначимо, моряки вимагають, щоб в сфері атестації працівників морського транспорту перестали брати хабарі. Оскільки, незважаючи на обіцянки ситуація не змінюється вони «жадають крові», а точніше наполягають на відставці міністра інфраструктури Владислава Криклій та й. о. глави Адміністрації морських портів України Олександра Голодницького.

“Моряки-протестувальники виступають за:

– Відставку Міністра інфраструктури України Владислава Криклій, в.о. голови Держслужби морського та річкового транспорту України Андрія Глазкова;

– Проти корупційного злочинного угруповання на чолі з Віленом Шатворян та Ігорем Щедрова, які мають великий вплив на Криклій та інших функціонерів морської галузі;

– За розгляд і підтримку проекту наказу Міністерства інфраструктури України щодо спрощення системи дипломування моряків від 2 листопада 2020 р.

– За прийняття ВРУ проекту Закону №3944, який вносить зміни в ст.51 Кодексу торговельного мореплавства України, щоб скасувати іспити для повторного підтвердження дійсності дипломів моряків “, – заявили організатори.

Ініціатором протестів в Одесі, Києві, Херсоні, Миколаєві, Ізмаїлі, Маріуполі та Очакові виступає громадська організація «Українське об’єднання моряків» (Ukrainian Seafarers Union).

До морякам також приєднаються представники Портофлот, яким, за словами організації, також перекрили можливість отримання необхідних документів і влаштували масові звільнення.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 311 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: