“Росія може напасти на Україну наприкінці січня”: міністр оборони виступив у Раді

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що Росія може напасти на Україну наприкінці січня 2022 року.
Про це він повідомив під час виступу у Верховній Раді. Фото “Уніан”

Вона (розвідка, – ред.) відзначає, що вірогідність масштабної ескалації з боку Росії існує. Найбільш вірогідним часом досягнення готовності до ескалації буде кінець січня, – сказав Олексій Резніков.

За його словами, ескалація є вірогідним сценарієм розвитку подій, проте не обов’язковим. Україні потрібно робити все для того, щоб цього не сталося.

Він додав, що всі сценарії, включно з найгіршим, вивчає українська розвідка.

Нагадаємо, останнім часом шириться інформація, що Росія стягує війська до українських кордонів. Зокрема, начальник Головного управління розвідки міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що Росія сконцентрувала на кордоні з Україною понад 92 тисячі військовослужбовців. Він каже, що це може свідчити про підготовку Росії до наступу вже цієї зими.

У Росії спростовують інформацію щодо намірів здійснити вторгнення в Україну. Однак Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про нарощування Росією окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях, джерело Парламент.UA

Державне оборонне замовлення виконано на 85%. Про це заявив під час виступу у Верховній Раді міністр оборони Олексій Рєзніков.

«‎Станом на 1 грудня Держказначейством враховано зобов’язань щодо ДОЗу на 19,5 млрд гривень, заплановано 23,1 млрд гривень, що становить майже 85% за планом. Ми вживаємо всіх заходів, щоб максимально ефективно використати ці кошти за призначенням»‎, — зазначив Рєзніков.

Пріорітетними серед оборонного замовлення є ракетна програма та розвиток можливостей флоту, додав міністр, джерело Перший діловий

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 221 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: