Після свят Рада розгляне відставку міністра Степанова

150 депутатів Верховної Ради ініціювали питання звільнення міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Однак вирішити ситуацію з відстороненням від посади глави МОЗ уряд зможе не раніше 18 травня.

“Ми розуміємо, що зараз йде Великдень, потім у нас 9 травня, і я не впевнений, що всі народні депутати будуть знаходитися в Києві, швидше за все, вони поїдуть працювати в округи. Головне, щоб працювали в округах, які знаходяться на території держави. І я не впевнений, що колеги будуть намагатися скликати позачергове пленарне засідання в цей період. Швидше за все, це відбудеться після того, як ми повернемося до пленарних засідань Верховної Ради 18-го, якщо не помиляюся “, – сказав спікер парламенту Дмитро Разумков.

Нагадаємо, що Кабмін може знову розглянути питання призначення нового члена Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Про це заявив виконуючий обов’язки міністра енергетики Юрій Вітренко.

Раніше повідомлялося, що в Індію за першою партією вакцини від COVID-19 полетів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 351 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: