Після обвалу мосту на трасі «Львів – Луцьк», біля Великих Мостів водії стоять у кілометрових заторах

Після обвалу мосту  на трасі «Львів – Луцьк» потік автомобілів пустили на Червоноград, але забули, що біля Великих Мостів відбувається ремонт дороги. Там утворилися величезні, кілометрові затори, в яких доведеться простояти кілька годин.

Про це повідомляє на своїй сторінці у ФБ депутат Червоноградської міської ради Олександр Клімов. Передає Варта1.

«Вважайте, що ми всі приїхали! Потік автомобілів пустили на Червоноград, але забули, що біля Великих Мостів відбувається ремонт дороги. Там утворилися величезні, кілометрові корки, в яких доведеться простояти кілька годин.  Так що порада тим, хто зібрався до Львова – виїжджайте заздалегідь…», – зазначив у дописі депутат Червоноградської міської ради Олександр Клімов.

Як повідомляла прес-служба Львівської ОДА, 4 травня представники департаменту дорожнього господарства спільно з Службою автомобільних доріг у Львівській області, підрядною організацією, працівниками Патрульної поліції обстежать  напрямки об’їзду ділянки дороги, де обвалився міст.

Відповідне доручення надав сьогодні перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик під час позачергового засідання комісії ТЕБ і НС.

“На сьогодні розглядаємо такі напрямки об’їзду. Для великогабаритного транспорту  – дорога  Радехів-Червоноград-Великі Мости-Гайок, а також Радехів-Лопатин-Буськ-Львів.  Для легкових автомобілів, «швидких», маршрутних транспортних засобів, шкільних автобусів  – напрямок Долини -Сілець-Старий Добротвір-Гайок. Упродовж дня працівники вищезгаданих структур здійснять обстеження даних доріг, зокрема перевірять інженерні споруди і за результатами виїзду напрацюють кінцеву схему об’їзду для затвердження”, – зазначив Андрій Годик.

3 травня, близько 19:30, на автодорозі «Львів-Луцьк», а саме у с. Гайок Львівського району, обвалився дорожній міст. Постраждалих немає. Внаслідок обвалу дорога є непроїзною.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 85 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: