Проти масок і карантину: у Берліні десятки тисяч протестували проти коронавірусних обмежень

У Берліні кілька десятків тисяч людей взяли участь у демонстрації та мітингу проти обмежень, запроваджених у Німеччині через поширення коронавірусу. Акції були припинені через недотримання протиепідемічних норм.

    
У Берліні в акціях протесту проти коронавірусних обмежень взяли участь кілька десятків тисяч людей

Десятки тисяч людей у суботу, 1 серпня, у Берліні взяли участь в акціях протесту проти запроваджених у Німеччині коронавірусних обмежень. Спершу пройшла хода вулицями міста, учасники якої не дотримувалися протиепідемічних норм. За оцінками правоохоронців, у ній взяли участь до 17 тисяч осіб. Після заяви поліції про вчинення правопорушення організатор ходи заявив про її завершення.

Згодом багато учасників ходи приєдналися до погодженого мітингу, в якому, за даними поліції, взяли участь близько 20 тисяч людей. На ньому учасники також закликали скасувати усі запроваджені через поширення коронавірусу обмеження. 

Поліція також була вимушена припинити цей мітинг через недотримання учасниками протиепідемічних норм – вони не мали захисних масок і не дотримувалися дистанції. 

Ввечері ситуація у місті все ще була невизначеною – правоохоронець зі сцени неодноразово закликав учасників розійтися, мітингарі зустрічали його слова гучним осудом. Згодом поліція вказала учасникам мітингу на те, що вони вчиняють правопорушення. Утім, замість того, щоб розійтися, багато з них великими групами залишалися у розташованому неподалік парку та на галявинах. 

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 331 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: