Поранені воїни-захисники Маріуполя волають про допомогу

Увесь цивілізований світ має бачити умови, в яких перебувають поранені, скалічені захисники Маріуполя і діяти!

В повній антисанітарії, з відкритими ранами, перев’язаними не стерильними залишками бинтів, без необхідних медикаментів і навіть харчування, пише Вголос.

«Ми закликаємо ООН та Червоний Хрест показати свою гуманність та підтвердити основні засади, на яких вас створено, врятувавши поранених людей, що вже не є комбатантами. Військовослужбовці, яких ви бачите на фото і ще сотні на заводі »Азовсталь« – з тяжкими пораненнями ціною власного здоров’я захищали Україну та увесь цивілізований світ. Невже тепер Україна і світова спільнота не здатні захистити та подбати про них?», – пишуть у своєму телеграм-каналі «Азовці».

Бійці «Азову» вимагають негайної евакуації поранених військовослужбовців до контрольованих Україною територій, де їм нададуть допомогу та забезпечать належний догляд.

Поранені воїни-захисники Маріуполя волають про допомогу Поранені воїни-захисники Маріуполя волають про допомогу Поранені воїни-захисники Маріуполя волають про допомогу Поранені воїни-захисники Маріуполя волають про допомогу Поранені воїни-захисники Маріуполя волають про допомогу Поранені воїни-захисники Маріуполя волають про допомогу

Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Цей допис уже прочитано 157 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: