Поліція повідомила про розшук зловмисниці

Управлінням стратегічних розслідувань в Полтавській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України встановлюється місцеперебування Токарєвої Ганни Сергіївни, яку обґрунтовано підозрюють у злочині. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

“Громадянинка України 1994 року народження, мешканки міста Горлівка, Донецької області, підозрювана у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.206-2 КК України та ч.2 ст.209 КК України, яка переховується від органів досудового розслідування.” – йдеться у дописі.

У поліції просять усіх, хто володіє інформацією, що допоможе встановили місцеперебування підозрюваної, прохання зголоситись на оперативну лінію 102.

Для довідки: Стаття 206-2. Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації,

вчинені службовою особою з використанням службового становища або якщо вони заподіяли велику шкоду чи спричинили інші тяжкі наслідки, –

караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або у великому розмірі.

Стаття 209. Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом

караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або в особливо великому розмірі, –

караються позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 300 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: