“Політичні маски-шоу”: Брюховицька селищна рада про обшук у помешканні Доманського

“Вчора,  24 вересня, о 15:00 у помешканні селищного голови Брюхович провели обшуки по кримінальній справі 2012 р.

Як відомо, Володимир Доманський був обраний селищним головою у 2015 р.

Під час обшуку було вилучено документи, які не мають до справи жодного відношення. Такі як:

  • Пропозиція страхової компанії щодо співпраці;
  • Проект концепції розвитку території військового містечка № 160 (виготовлений у 2018 р. для передачі даного містечка у комунальну власність селища).

Вважаємо це політичним замовленням конкурентів на виборах 2020 р. до місцевих рад. Підозрюємо, що даний обшук, а разом з ним і публікації в ЗМІ ще під час проведення самого обшуку, – це боротьба за військове містечко, яке в майбутньому може опинитися у власності Львівської ОТГ, оскільки, згідно Перспективного плану Львівської області, Брюховичі як селище зі своїм  органом місцевого самоврядування – зникає.

«Вважаємо, що за всіма подіями стоять люди, які були проти утворення Брюховицької об’єднаної територіальної громади. На сьогоднішній день відбуваються суди у Львівському окружному адміністративному суді та Київському окружному адміністративному суді. Також готується подання до Конституційного Суду України щодо незаконного приєднання смт. Брюховичі до м. Львова», – зазначив Володимир Доманський.

Ми будемо залучати ЗМІ, брюховицьку громаду, а також міжнародні інстанції щодо порушення прав політичного змагання в Україні. Хочемо наголосити, що справа, по якій проводяться обшуки, стосується  2012 р., а каденція селищного голови Брюхович Володимира Доманського розпочалася в кінці 2015 р.

Ми будемо далі інформувати про хід подій, які розгорнулися напередодні виборів до місцевих рад.” – пише Брюховицька селищна рада

Сьогодні, 25 вересня, поліція повідомила подробиці обшуку.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 203 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: