Половину комунальних підприємств Львівської облради ліквідують

Непотрібні та збиткові обласні комунальні підприємства будуть ліквідовані, заявив в ефірі телеканалу НТА начальник управління майном спільної власності Сергій Івах. Про це “Еспресо.Захід” повідомила пресслужба Львівської облради.

За словами Іваха, у Львівській обласній раді на сьогодні зареєстровано 184 комунальні підприємства, з яких 96 недіючих, однак вони є в реєстрах. 

“За останні два роки, на відміну від комунальних підприємств Львівської міської ради, статутні фонди обласних підприємств взагалі не поповнювались. Усі вони самодостатні установи, крім трьох. Ці підприємства будуть фінансуватись з бюджету цільово, кожен через окремі програми, у яких буде чітко прописано, на що будуть витрачатись кошти”, – зазначив Сергій Івах.

Він також додав, що голова облради Ірина Гримак повністю підтримує такі зміни. 

Одним із перших прикладів, зі слів Сергія Іваха, стане реорганізація “Галсільлісу”, у структурі якого є 18 дочірних комунальних підприємств. “Ми зменшимо їх до 9, і це рішення зекономить як мінімум 15 мільйонів гривень на операційних витратах адміністративного персоналу цих підприємств”, – запевнив керівник управління майном.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 77 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: