Повне скасування всіх коронавірусних обмежень: перша країна Європи вийшла з карантину

Остаточне скасування всіх ковідних обмежень та «повернення людям їхніх свобод» продекларувала Великобританія. Прем’єр країни Борис Джонсон заявив у понеділок у парламенті, що коронавірус «переводиться» з пандемії у статус ендемічного захворювання – жити з яким доведеться завжди, але яке не потребує серйозних обмежень. У тому числі карантинів – як для хворих, так і для туристів, що в’їжджають в країну. Взагалі, подібне рішення надзвичайно важливе для всього туристичного ринку всього світу: фактично Британія задала тренд з відмови від шалених обмежень, відкривши дорогу до повного та без жодних перешкод відновленню туризму, повідомляє DIP.

“Сьогодні буде момент гордості після одного з найважчих періодів в історії нашої країни, коли ми починаємо вчитися жити з COVID”, – заявив він у понеділок. У заяві був представлений план із «співіснування з COVID-19», який передбачає повне «повернення людям їхніх свобод» та скасування всіх обов’язкових обмежень – у тому числі вимоги карантину та самоізоляції для хворих, а також для туристів, що повернулися з-за кордону. «Завдяки феноменальному успіху програми з вакцинації та нашому покращеному розумінню вірусу, тепер ми можемо перейти від урядового втручання до особистої відповідальності», – заявив прем’єр.

Раніше Джонсон прямо зазначив, що хотів би скасувати всі обмеження якнайшвидше – раніше скасування передбачалося з кінця березня – саме тому, що «ковід стає ендемічним захворюванням». Скасують обов’язкові безкоштовні тести на коронавірус – їх залишать тільки для груп ризику. «Пандемія ще не закінчилася, але завдяки неймовірному розмаху програми з вакцинації зараз ми стоїмо на один крок ближче до повернення до нормального стану справ, щоб нарешті повернути людям їх свободи», – також заявив Джонсон. Він також додав, що уряд збереже деякі системи спостереження та плани на випадок непередбачених обставин, наприклад, появи нового, більш небезпечного штаму.

При цьому зняття всіх обмежень відбудеться негайно. Названа дата – 24 лютого, тобто, кінець цього тижня.

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: