Окупанти бояться ув’язнення в росії, через свої розмови по телефону, – СБУ

Російські загарбники побоюються ув’язнення в росії, через їхні розмови по телефону, які публікує Служба безпеки України.

Про це свідчить нове перехоплення розмови окупанта зі своїми знайомими в росії, яке опублікувала СБУ, пише Українська правда.

Так, «головний герой» одного з перехоплень звернувся до своїх знайомих в рф, щоб дізнатись «что там на него СБУ в ютуб выложила». Водночас росіяни не стали приховувати та розповіли все, як є.

«Запись звонка с твоей матерью, в котором ты говоришь, что всех перебьешь и переубиваешь. Что ты е*лан и таких, как ты, нужно отдать на международный суд. Это, мягко говоря. Там твои фото, твои данные», –  сказали вони.

В СБУ зазначили, що окупант зараз шукає в інтернеті статті кримінального кодексу рф, щоб зрозуміти, скільки років йому загрожує за розпалювання ненависті та пропаганду нацизму.

«Ми знаємо, що ти читаєш СБУ, тому ось тобі новий квест: загугли, скільки тобі «світить» у міжнародних судах за порушення законів і звичаїв війни», – порекомендувала окупанту СБУ.

Останнім часом “LEMBERG NEWS” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш  Telegram.

Цей допис уже прочитано 61 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: