Обручки з фольги та дружина на 3 дні: історія кохання захисників «Азовсталі»

Захисниця Маріуполя Валерія Карпіленко із позивним “Нава” вийшла заміж за свого коханого Андрія, позивного “Борода” прямо у підвалі обложеного рашистами комбінату “Азовсталь”. Молодята встигли побути щасливими, але їхнє щастя виявилося таким короткостроковим – через три дні “Борода” загинув при черговій спробі штурму заводу окупантами.

Зворушливу та трагічну історію розповіла сама вдова у себе в Instagram. Кільця для одруження в імпровізованому РАЦСі змайстрував сам наречений: “золотом” стала звичайна фольга.

Символічно, що дату весілля пара вибрала невипадково. Андрій та Валерія у присутності побратимів розписалися 5 травня, у день створення Окремого загону спеціального призначення “Азов”.

“Ти три дні був моїм законним чоловіком. І цілу вічність ти моє кохання. Мій рідний, мій турботливий, мій мужній… Ти був і є найкращий”, – написала дівчина епітафій своєму загиблому чоловікові.

Захисники у перші хвилини після одруження.
Обручки з фольги.

“Нава” пообіцяла коханому, що обов’язково вибереться з-під окупації російських фашистів і продовжить жити за двох. Для цього їй від Андрія дісталося достатньо: його прізвище, його любляча сім’я та щасливі спогади про той час, коли вони були разом.

Молодята в умовах блокади.

Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Цей допис уже прочитано 73 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: