Новим главою МВС став Денис Монастирський

У п’ятницю, 16 липня, Верховна рада підтримала призначення народного депутата від «Слуги народу» Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ України.

«За» проголосував 271 нардеп.

Після голосування Монастирський з трибуни парламенту склав присягу члена Кабінету міністрів України.

Профільний комітет ВР на засіданні сьогодні вранці також підтримав призначення Монастирського головою МВС. «За» було 18 голосів, один утримався. Сам Монастирський, який очолює цей комітет, усунувся від голосування через можливий конфлікт інтересів.

Що відомо про  Дениса Монастирського?

Монастирському 41 рік. Закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Кандидат юридичних наук. Викладав в цьому ж навчальному закладі, очолював відділ з питань законотворчості і наукових експертиз. Працював юристом у компаніях «Hillmont Partners», «Global Ties KC», ТОВ «Лігал Консалтинг».

У Верховній Раді 8-го скликання Монастирський був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Антона Геращенка, теперішнього заступника голови МВС. Також Монастирський працював експертом з питань реформування правоохоронної та судової систем в аналітичному центрі «Український інститут майбутнього», одним із засновників якого є Геращенко.

Раніше Денис Монастирський був експертом програми реформування правоохоронної і судової систем Українського інституту майбутнього. Київ, 24 лютого 2017 року

У 2019 році його представили як експерта «Команди Зеленського» з питань реформування правоохоронної системи.

У 2020 році Монастирського обрали до Верховної Ради 9-го скликання від партії «Слуга народу» за номером 19 у списку. Тепер він є головою комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності.

Згідно з аналітикою руху ЧЕСНО, станом на 24 липня 2020 року він був одним із народних депутатів, хто подав найбільше законодавчих ініціатив.

Монастирський також є членом головної ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 304 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: