На Івано-Франківщині встановлять карантинні блокпости на в’їздах в область

2 до 28 лютого на Прикарпатті введуть посилені карантинні заходи. На в’їзді в область працюватимуть блокпости. Про це на брифінгу повідомив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук, пише Ратуша.

У моєму розумінні, є потреба обмежити в’їзд в область іншим ковідним хворим. Це єдине, що змушує вводити такі обмеження. Нам потрібно перервати ланцюг поширення вірусу, – сказав Андрій Бойчук.

Голова Івано-Франківської ОДА також додав, що на блокпостах людям вимірюватимуть температуру і проводитимуть первинний зовнішній огляд.

Нагадаємо, в Івано-Франківській області спостерігається надзвичайно високий рівень захворюваності на коронавірус — у багатьох населених пунктах заповненість ліжко-місць понад 90%. У Центральній клінічній лікарні закінчилися ліжка. У зв’язку з цим госпіталізованих буквально кладуть у коридорах і їдальнях.

В область приїхав головний санлікар Віктор Ляшко, щоб розібратися в ситуації.

На комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Івано-Франківську озвучили ряд заходів, які введуть в області, аби стримати розповсюдження коронавірусної інфекції.
Так, з 22 до 28 лютого заборонять приймання відвідувачів у закладах громадського харчування, розважальних закладах, кінотеатрах тощо.
Протягом цього ж періоду заборонять масові заходи (спортивні, культурні, релігійні тощо).
Крім того, в Богородчанах до 22 лютого мають розгорнути модульний шпиталь на 250 ліжок. А Верховинська та Заболотівська лікарні увійдуть до переліку закладів, де лікують людей з коронавірусом.
Також пацієнтів з коронавірусом можуть госпіталізовувати в сусідні до Івано-Франківщини області.
До слова, через поширення коронавірусу на Прикарпатті учні 5-11 класів до першого березня йдуть на дистанційне навчання. Молодша школа й дитсадки наразі функціонуватимуть у звичному режимі.
 
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 114 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: