На території Бродівського сміттєзвалища сталася масштабна пожежа, причиною якої міг бути підпал

На території Бродівського сміттєзвалища 28 квітня спалахнула пожежа.

Як повідомляється на сторінці Бродівської міської ради у “Facebook”, місця, звідки розповсюдився вогонь, знаходяться біля самого підніжжя сміттєвого валу, куди не потрапляють прямі сонячні промені. Враховуючи, що вранці та вночі температура трималася близько нуля градусів, не виключають версію підпалу.

«Вогняна середа у Бродах. У ніч з вівторка на середу сталася пожежа у приміщенні “Альфа-Банку” на території ринку, а вже о 7:15 год ранку поступила інформація про загоряння на території Бродівського сміттєзвалища.

Вогнеборці прибули на місце пожежі та виявили, що загоряння сталося у важкодоступному місці, куди вже майже тиждень не висипали сміття. Сильний боковий вітер розганяє вогонь, а складний природній рельєф суттєво ускладнював роботу пожежникам. За попередньою інформацією, місця, звідки розповсюдився вогонь знаходяться біля самого підніжжя сміттєвого валу, куди не потрапляють прямі сонячні промені. Враховуючи, що вранці та вночі температура трималася близько нуля градусів, не виключають версію підпалу», — зазначається у повідомленні Бродівської міської ради.

На місце події, крім пожежників та лісівників, прибув Бродівський міський голова Анатолій Белей.

«Звертаємось до мешканців громади, будинки яких потрапляють у зону задимлення з проханням зачиняти вікна, оскільки випари від вогнища є потенційно токсичними», — наголошується у повідомленні.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 63 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: