На Львівщині школярів не пускають на навчання через небезпечний аварійний міст

Учора, 24 листопада, народний депутат України з фракції “Батьківщина” Михайло Цимбалюк з робочим візитом побував у Дрогобицькій міській територіальній громаді. Результат такий – наступного року треба обов’язково профінансувати капітальний ремонт дороги Ступниця – Лішня. Без цього довколішні села просто приречені на безнадію і бідне існування, повідомляє westnews

Зокрема, у своїй сторінці на ФБ Михайло Цимбалюк написав: 

“15 кілометрів від районного центру і відрізані від цивілізації, а все тому, що немає якісної дороги. Нині з робочим візитом побував у Дрогобицькій міській територіальній громаді, що на Львівщині. Разом з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою відвідали села ТГ Лішня та Медвежа. Місцеві мешканці нарікають, що через погане дорожнє покриття не завжди сюди доїжджає громадський транспорт, а за продуктами харчування, до найближчого магазину, потрібно долати самостійно декілька кілометрів.

На Львівщині школярів не пускають на навчання через небезпечний аварійний міст

Староста сіл Медвежа, Ступниця, Селець та Котоване Роман Явірський з мешканцями громади передав звернення щодо необхідності проведення капітального ремонту автодороги Ступниця-Лішня – востаннє там ремонтували дорогу в 90-х роках минулого століття, а зараз це непроїзні шляхи ще й з аварійним мостом через річку Бистриця. Саме через його аварійність батьки не пускають своїх дітей до садочку чи школи, бо занепокоєнні, що він зможе не встояти від автобусу «Школярик».

На Львівщині школярів не пускають на навчання через небезпечний аварійний міст

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 109 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: