На Львівщині цього місяця починають реконструкцію ще однієї дороги

У рамках Національної програми “Велике будівництво” розпочинається реконструкція ще однієї ділянки дороги Т-14-25 між Жовквою та Кам’янкою-Бузькою. Про це інформують у пресслужбі Автодору Львівщини.

Служба автомобільних доріг у Львівській області отримала дозвіл ДАБІ на проведення робіт з реконструкції автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянці Жовква – Кам’янка-Бузька, км 97+863 – км 123+370.

 
До ремонтно-будівельних робіт на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області підрядна організація “Onur Group Ukraine” приступить вже цього місяця.

“Автомобільна дорога Т-14-25 стане великим транзитним кільцем навколо Львова. Для цього ми поступово її відновлюємо в рамках реконструкції та капітального ремонту. Ділянка Жовква – Кам’янка-Бузька має важливе соціальне значення для Львівщини, адже вона поєднує між собою не лише два райони: Жовківський та Кам’янка-Бузький, а й дві траси – це М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Н-17 Львів – Радехів – Луцьк. Відремонтована ділянка стане економічно вигідною для багатьох водіїв та дозволить значно зменшити час перебування в дорозі.” – зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Зазначено, що на ділянці дороги, довжиною 25,5 км, яка зараз відповідає параметрам ІV категорії, розширять проїзну частину до 8 метрів, влаштують конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи, відремонтуюь штучні споруди, зокрема, мостовий перехід через річку Желдець.

Також в межах населених пунктів планується облаштування тротуарів, зовнішнього освітлення та дощової каналізації.
Реконструйована ділянка відповідатиме параметрам ІІІ категорії.

Вартість робіт – 975, 9 млн.грн.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 104 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: