На Львівщині судитимуть лікарку за смерть ненародженої дитини

На Львівщині судитимуть лікарку, недбалість якої могла спричинити загибель плоду у вагітної пацієнтки. За неналежне виконання професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки, 49-річній акушеру-гінекологу загрожує покарання – позбавлення волі на строк до двох років.Про це повідомила пресслужба поліції Львівщини.

Як встановили слідчі Буського відділення поліції за процесуального керівництва Радехівської місцевої прокуратури Львівської області, у вересні 2018 року до лікарні поступила 29-річна вагітна жінка. Для подальшого обстеження та ведення пологів їй було призначено 49-річну лікарку, акушер-гінеколога.

Достовірно знаючи, що у пацієнтки є переношена вагітність, медик не провела необхідні у цьому випадку обстеження та неправильно обрала очікувальну тактику, що призвело до загибелі плоду, що було підтверджено висновком відповідної експертизи.

Слідчі повідомили 49-річній лікарці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.140  (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – позбавлення волі на строк до двох років.

Досудове розслідування завершене, обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 97 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: