На Львівщині поліцейські проводять комісійний огляд автомобільних доріг

Від 28 вересня до 30 жовтня на території Львівської області спеціальні комісії, до складу яких входять найбільш досвідчені співробітники поліції, проводять огляд автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів – виявляють недоліки в їх утриманні, після чого скеровують відповідні листи до власників об’єктів щодо ліквідації виявлених проблем. Також проводиться перевірка готовності об’єктів до зимової експлуатації.

Комісійні обстеження проводяться у відповідності до складених графіків. Досвідчені поліцейські з числа співробітників секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції проводять огляд вулично-дорожньої мережі населених пунктів та автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території обслуговування, під час якого фіксують стан покриття проїзної частини (наявність ямковості, осідань, колійності та інші), узбіч, смуг відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення, а також перевіряють облаштування залізничних переїздів та підходів до них.
Окрім того, комісії перевіряють готовність дорожніх та комунальних організацій до утримання доріг місцевого значення та вулиць населених пунктів на території обслуговування у зимовий період – технічний стан снігоприбиральної техніки, навантажувачів, наявність необхідних запасів паливо-мастильних матеріалів, піщано-соляної суміші та інші.

На місці проведення комісійного огляду проводиться фото- та відео фіксація виявлених недоліків. В подальшому працівники поліції скеровуватимуть відповідні листи до власників вулично-шляхової мережі та залізничних переїздів щодо реального експлуатаційного стану дорожньої мережі та переїздів (з наданням фотопідтверджень фактів неналежного утримання), а також надаватимуть пропозиції щодо першочерговості ліквідації виявлених недоліків.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 36 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: