На Львівщині поліцейські виявили 318 порушень карантинних вимог

Від 8 січня на всій території України запроваджено «карантин зимових канікул». Правоохоронці закликають суб’єктів підприємницької діяльності та громадян суворо дотримуватися протиепідемічних вимог, повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області. 

Нагадаємо, що від 8 до 24 січня, згідно постанови КМУ №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на Львівщині діють додаткові карантинні обмеження.

Поліцейські Львівщини контролюють дотримання карантину – створено додаткові мобільні групи, які реагують на факти порушення карантинних обмежень суб’єктами підприємницької діяльності, перевізниками, а також громадянами.

Протягом трьох діб від запровадження «карантину зимових канікул», поліцейські Львівщини виявили 318 порушень карантинних вимог та склали адміністративні матеріали стосовно порушників.

«Ми проводимо профілактичну та роз’яснювальну роботу з керівниками та працівниками суб’єктів господарської діяльності та громадянами.  Проте якщо порушники відмовляються припинити правопорушення, притягуємо їх до передбаченої законодавством відповідальності», – зазначив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

На Львівщині поліцейські виявили 318 порушень карантинних вимогПравоохоронці закликають суб’єктів підприємницької діяльності ретельно дотримуватися додаткових карантинних обмежень. А громадянам нагадують, що на весь період карантину заборонено перебування в громадських будівлях та громадському транспорті без масок. Відділ комунікації поліції Львівської області.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 54 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: