На Львівщині переселенка з Покровська відсвяткувала свій 90-річний ювілей

90 років виповнилося Неонілі Бліновій, яка змушена була виїхати через бойові дії з рідного Покровська на Донеччині у Трускавець на Львівщині.

Про це повідомляє Трускавецька міська рада, пише Вголос.
 
Так, Неоніла Федорівна Блінова, яка змушена була покинути рідні краї внаслідок російсько-української війни, відсвяткувала свій 90-літній ювілей у Трускавці, де зараз тимчасово проживає.
 
«Війна у її житті не вперше. Пам’ятає як забрали батька на війну на цілих 5 років. Замолоду була медсестрою, у важкі повоєнні часи багато працювали, в тому числі три роки на цілині. Коли їй було 45 років з родиною перебралась у місто Покровськ Донецької області, де і жили дотепер. Сьогодні вона двічі прабабуся, виховала доньку та сина. Власне, із сином Олександром, який нею опікується, переїхали до Трускавця на тимчасове проживання. У свої дев’яносто бабуся Неоніла просить у Бога лише миру для України», – говориться у повідомленні.
На Львівщині переселенка з Покровська відсвяткувала свій 90-річний ювілей На Львівщині переселенка з Покровська відсвяткувала свій 90-річний ювілей
 
Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Цей допис уже прочитано 53 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: