На Львівщині збудують нову меблеву фабрику

Виробник меблів із масиву деревини ТОВ «Меблевий комбінат «Стрий» разом із партнерами з Азербайджану побудує нову меблеву фабрику. Підприємство знаходиться у селі Гірне і спеціалізується на виготовленні стільців і столів – дубових та букових. Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

На Львівщині збудують нову меблеву фабрику

У 2018 році власники заводу викупили величезні приміщення колишнього меблевого комбінату площею 10 тис. кв.м та повністю їх реконструювали. Закупили устаткування, інвестувавши у виробництво 140 тисяч євро. А згодом ще вклали 12,5 млн грн у додаткове обладнання, розповів Максим Козицький.

На заводі є шестиосьовий центр, який сам обробляє кожну деталь виробу, відточуючи її до міліметра. 

На Львівщині збудують нову меблеву фабрику

На Львівщині збудують нову меблеву фабрику

Сьогодні на підприємстві працюють 206 людей. Середня зарплата становить 10,5 тис грн. 

«Власники думають про нарощення виробництва. Разом з партнерами з Азербайджану вони будують поруч ще одну меблеву фабрику. Саме в Азербайджан експортують найбільше своєї продукції», – розповів голова Львівської ОДА.

За словами Максима Козицького, меблі стрийського комбінату замовляють також в Україні, Італії, Німеччині, Австрії, Швейцарії – загалом у 20-ти країнах. Торік компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів майже 10 млн грн податків, а за весь період діяльності – 32 млн грн.

На Львівщині збудують нову меблеву фабрику

За даними платформи Youcontrol.com, ТОВ «Меблевий комбінат «Стрий» зареєстроване у 2014 році. Директором комбінату є Віталій Афанасьєв, а власницею – Алла Лісовська, мешканка Києва, яка володіє 100% акцій (до липня 2018 року власником заводу була компанія ЛОНДАРІ ІНВЕСТ ЛТД).

Фото ЛОДА

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 73 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: