На Львівщині за порушення правил перевезення дітей оштрафували понад 100 водіїв

За 11 місяців 2020 року патрульні Львівської області винесли 102 постанови на водіїв да порушення правил перевезення дітей. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі патрульної поліції Львівської області.

“Дитина-пасажир вимагає максимальної уваги та безпеки. Правилами дорожнього руху передбачено, що діти до 12 років і зростом нижче 145 см під час їзди в автомобілі, який обладнаний ременями безпеки, зобов’язані перебувати у дитячому кріслі (або автолюльці). Автокрісло — це спеціальний пристрій, в який фіксує і утримує дитину та зменшує ймовірність отримання нею серйозних пошкоджень в дорожньо-транспортних пригодах, під час здійснення маневрів або різкого гальмування. ” – повідомили у поліції.

Окрім крісла, може використовуватись бустер або трикутник-адаптер. Головне, щоб ці засоби були надійними, адже ставите ви їх не заради уникнення штрафу, а для безпеки ваших дітей.

У поліції нагадали, що за порушення цих правил передбачено штраф в розмірі 510 гривень, а в разі повторного порушення протягом року — 850 гривень.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 53 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: