На Львівщині вперше лабораторно підтверджені два випадки грипу AH1N1

Станом на середину січня в області лабораторно підтвердили два випадки грипу. Це грип B, його виявили у мешканця області на початку грудня, а також А (H1N1) пандемічний. Про це інформують у пресслужбі Львівської ОДА.

«Цей грип виявили у мешканця Львова, який звернувся в амбулаторно-поліклінічний заклад та був обстежений»,-  розповіла керівник Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

Медик зазначила, що епідеміологічна ситуація на Львівщині на сьогодні є сприятливою.

«Більше випадків грипу вірусологічною лабораторією виявлено не було. Наша область належить до областей з дозорним наглядом, відтак щотижня в нас проходять обстеження на грип лише 10 людей: порівну з лікарні та поліклініки.

Наразі людей з бурхливими клінічними ознаками грипу немає. Дозорний нагляд по грипу ведеться щотижнево і поки що ми говоримо, що на Львівщині абсолютно сприятлива епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип»,- розповіла вона.

Та застерегла, що симптом будь-якого гострого респіраторного захворювання (ГРЗ) і грипу подібні до коронавірусу. Відтак, закликала мешканців області при перших симптомах звертатись до медиків, а медиків – скеровувати пацієнтів з ознаками ГРЗ та грипу на ПЛР-тест.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 150 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: