На Львівщині виявили несанкціоноване сміттєзвалище (ФОТО)

На територію Домажирської сільської ради, що на Яворівщині, працівники Державної екологічної інспекції виявили несанкціоноване сміттєзвалище. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Львівській област.

Як повідомляється, працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській в рамках розгляду звернення громадянина Олексія Мінтія здійснено повторний виїзд на територію Домажирської сільської ради Яворівського району, де між селами Рясне Руське та Бірки (орієнтовно 100 м від кінцевої зупинки маршруту № 131) було виявлено несанкціоноване хаотичне розміщення відходів текстилю, поролону та будівельних відходів, які частково засипані землею на площі орієнтовно 100 м2.

Так, із виїздом на місце державними інспекторами виявлено, що несанкціоноване сміттєзвалище не ліквідовано. На час здійснення держконтролю власника відходів на встановлено. Інспекцією скеровано листи на адресу Яворівської райдержадміністрації та Домажирської сільської ради для визначення кількості, складу, властивостей, вартості відходів, ступеня небезпеки для навколишнього природного середовища і здоров’я людини та вжиття заходів для визначення власника відходів і вирішення питання про подальше поводження з відходами.

Цей допис уже прочитано 57 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: