На Львівщині висадили 120 гектарів лісу

На Львівщині у рівнинній частині області розпочалася весняна посадка лісу.

Про це повідомляють у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Передає Діло.

Станом на 12 квітня, у межах акції Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом» створено 119,6 га лісових культур і висаджено понад 635 тис. сіянців основних лісотвірних порід.

На Львівщині висадили 120 гектарів лісу

10 квітня у межах Всеукраїнської екологічної ініціативи «Озеленення планети» лісівниками Львівщини спільно з учасниками Акції посаджено понад 45 тис. сіянців на площі 10,1 га. Посадки відбувалися на 10 лісових ділянках (локаціях) у Бібрському, Бродівському, Буському, Дрогобицькому та Стрийському лісових господарствах Львівського ОУЛМГ. Перед початком заходу працівники лісогосподарських підприємств провели учасникам Акції інструктажі з техніки безпеки та технології садіння лісових культур, забезпечили їх садивним матеріалом та інвентарем для посадки сіянців.

Учасниками Акції спільно з лісівниками висаджено  головні лісотвірні породи, зокрема хвойні дерева (сосну, ялицю, ялину, модрину), а також дуби, клени, липу, черешню.

У заходах з садіння лісу взяли участь 238 учасників,  серед яких представники місцевої влади та ОТГ, волонтери громадської організації «Добро.Дій».

На Львівщині висадили 120 гектарів лісу

На жаль, через карантинні обмеження на території Львівської області не всі охочі змогли доєднатися до екологічної ініціативи «Озеленення Планети».

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 52 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: