На Львівщині будують дорогу до нового пункту пропуску з Польщею

У Самбірському районі продовжать будівництво дороги Бориня-Боберка. Там мають прокласти ще 5 кілометрів шляху. За кілька років цим шляхом машини прямуватимуть до нового пункту пропуску із сусідньою Польщею Боберка-Смольник.

Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Дорога пролягає через села Нижня Яблунька, Яблунька, Шандрович та Боберка. Загалом це 26 кілометрів поки ґрунтової дороги. Зараз до цих сіл важко дістатись, розповідають місцеві мешканці. Громадський транспорт, а це старенькі автобуси під час дощів грузнуть у болоті.

“Півтора-два тижні тому тут треба було хіба вертольотом летіти. Можна було втопитися – сюди до району приїхав машиною, а звідти — вже тягнули. Автобуси взагалі не їхали, тому що от, маршрутки теж не було. Вони не те, що не хочуть їхати, але неможливо, болото страшне. Щоб автобус отак трактором витягували – то ж треба заплатити. І то не вигідно було просто”, — розповідає мешканець Боберки Степан Пагулич.

На Львівщині будують дорогу до нового пункту пропуску з Польщею

Наприкінці 2020-го дорогу почали ремонтувати як частину президентської програми “Велике будівництво”. До тепер закінчили ремонт близько 4-х кілометрів від з’їзду із траси і до села Нижня Яблунька.

Як розповів місцевий мешканець Іван Федаш, нове асфальтне покриття уже почало руйнуватись на деяких гірських ділянках:

“Асфальт завалився, все повалилось, так що не знаємо що далі буде. Купа народу тут є, і машин, і от празники, а ніхто не їде сюди”.

На Львівщині будують дорогу до нового пункту пропуску з ПольщеюСуспільне Львів

На Львівщині будують дорогу до нового пункту пропуску з Польщею

Співзасновник ГО “За якісний транспорт” Святослав Товстига каже, зараз уся ділянка дороги є будівельним майданчиком. Про стан дороги, яку вже пролали технічний нагляд має скласти припис, а підрядна організація до здачі об’єкту має усі недоліки усунути.

Загалом 350 мільйонів гривень потрібно, аби прокласти бетонну основу та встелити новий асфальт. Але всієї суми на роботи у 2021-му немає. За словами голови Львівської облдержадміністрації Юрія Бучка, на цей рік виділили 48 мільйонів. Всього на ремонт доріг у Львівській області виділили близько мільйона гривень.

ДЖЕРЕЛО: Суспільне Львів

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 77 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: