На Львовщині з’явиться музей розбитих літаків Другої світової війни

У селі Хоросно поблизу Львова 1 листопада відкриють музей загиблих літаків. Зазначається, що в експозиції музею представлять уламки 12 літаків часів Другої світової війни, знайдених на теренах Західної України.Про це пише ZAXID.NET.

Зазначається, що в експозиції музею представлять уламки 12 літаків часів Другої світової війни, знайдених на теренах Західної України.

Звідки експонати?

Ініціатор створення музею Андрій Риштун розповів, що уламки літаків збирав разом з пошуковою групою у регіоні Карпат, на Волині та поблизу Львова. Найперший літак знайдений п’ять років тому, усі решту упродовж останніх двох років.

У музеї представлені уламки 12 літаків часів Другої світової війни.

В експозиції музею представлені стенди з уламками 12 літаків. Зокрема, це залишки радянських винищувачів МіГ-3, МіГ-9, німецьких бомбардувальників Junkers Ju 88, Junkers Ju 52, HE-111(Heinkel). Серед експонатів також є двигуни, кисневий балон, елементи парашутної системи та інше. Окреме місце в музеї посідає модель літака, зроблена зі знайдених запчастин загиблих літаків. У деяких випадках пошуковцям вдалося ідентифікувати пілотів, які керували цими літаками.

Що відомо про відкриття музею?

Експонати розмістять під спеціальним куполом та під відкритим небом у селі Хоросно Пустомитівського району. Музей відкриється для відвідувачів у неділю, 1 листопада.

Музей діятиме на постійній основі у вихідні з 10:00 до 17:00, у будні дні – за домовленістю. 

Для індивідуальних відвідувачів вхід безкоштовний. На місці можна замовити екскурсію.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 650 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: