На Золочівщині буде завод на 400 робочих місць

Один з найбільших виробників напоїв в Україні – київська ГК Нові Продукти хоче збудувати завод на Золочівщині на 400 робочих місць. Планують інвестувати в нього 15-20 млн доларів. Наразі проводять геолого-розвідувальні роботи, щоб визначити потенційне місце виробництва.

Компанія входить до Реєстру найбільших платників податків країни. Експортує продукцію у 19 країн світу. Наразі увесь асортимент напоїв виробляє на заводі в Жашкові на Черкащині.
“Сьогодні мав зустріч з представниками компанії. Її співвласник Геннадій Невесенко розповів, що  працівники виробництва в Жашкові отримують 16-20 тис. грн зарплати. Запевнив, що замкнута виробнича система забезпечує економію водного ресурсу і виключає негативний вплив на довкілля. Ми вітаємо всі бізнес-пропозиції щодо екологічного виробництва, які сприятимуть розвитку наших громад. Готові облаштувати необхідні під’їзні шляхи, допомогти з приєднанням до електромереж. Будемо сприяти вирішити питання дозвільного характеру”, – розповів голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 115 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: