На зарплати поліцейським додатково виділили мільярд

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що правоохоронці отримають підвищення зарплати уже з лютого 2022 року, повідомляє Бізнес Цензор

Про це він написав на сторінці у Facebook.

“Враховуючи що у бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувались точково, за рахунок так званого Ковідного Фонду, на 2022 рік в Законі про держбюджет на це передбачено додаткових 2,8 млрд грн. Лише на зарплати Нацполіції додатково виділено 1 млрд грн”, – зазначив міністр.

Крім того, за словами Монастирського президент Володимир Зеленський доручив уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10% уже з 1 лютого.

Глава МВС наголосив, що йдеться не тільки про поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби.

“Наголошу, кошти для такого підвищення заробітних плат нам вдалось отримати завдяки спецоперації “Акциз”. Її за моїм дорученням розпочато проти нелегальної реалізації підакцизних товарів з 1 листопада минулого року. Це, за інформацією ДПС, тільки за два останні місяці 2021 року забезпечило надходження додаткових 2,3 млрд грн”, – додав Монастирський.

До того ж він додав, що з лютого буде відновлено право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло. 

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 39 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: