На Донеччині горе-мати вибрала алкоголь замість дочки і ледь не довела дитя до самогубства

На Донеччині мати-алкоголічка ледь не довела до самогубства власну 11-річну дочку.До поліції звернулася бабуся дівчинки, мешканка Дружківки.

Як з’ясувалося, через зловживання алкоголем матері батьки дитини розлучилися, і дівчинка разом із батьком переїхала жити до бабусі.У той злощасний день дитина вирішила навідатися до мами, проте почула відмову і навіть не змогла увійти до будинку, бо жінка в черговий раз пиячила зі знайомими.

11-річна дівчинка не витримала морального натиску, сприйняла конфлікт, як зречення від неї на користь спиртного. Повертаючись додому, вона знайшла скло і порізала вени на руках.На щастя, дівчинці вчасно надали медичну допомогу,  і все обійшлося.

Поліція провела з рідними профілактичну бесіду. Надалі з дівчинкою буде працювати психолог, а родину взято на облік до соціальних служб.За психологічне насильство над дитиною жінка понесе відповідальність. На горе-матір склали адміністративний протокол, який буде направлено до суду.

До слова, психологічне насильство – нанесення шкоди психічному здоров’ю людини, що виявляється в образах, залякуванні, погрозах, шантажі, контролі тощо.

Поліція закликає батьків бути уважними до своїх дітей! Їх життя та здоров’я невід’ємно залежить від відношення ріднихДіти дуже гостро сприймають відмову батьків або грубе ставлення, а фізичне насильство призводить до нездорової соціальної поведінки у майбутньому.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 32 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: