На Вернадського збудують нову поліклініку та лікарню

2 жовтня 2020 року на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради погодили містобудівні умови й обмеження для проєктування будівництва нового зблокованого комплексу поліклініки та лікарні на вулиці Вернадського.

Як передає журналістка 032.ua, земельну ділянку, де зводитимуть нові медичні споруди, планують продати на торгах (аукціоні). У мерії запевняють, що усе відповідає детальному плану території, а чіткі МУО допоможуть майбутнім забудовникам.

Зазначимо, що землю на вул. Вернадського у Львові (кадастровий номер 4610136800:08:005:0078) Управління земельних ресурсів департаменту містобудування ЛМР оголосило лотом на торгах ще 21 вересня 2020 року. Слід зазначити, що продають право оренди відповідної земельної ділянки у міста. Земельні торги у формі аукціону призначили на 27 жовтня 2020 року. Виконавець земельних торгів: ПП «Фірма «СОМГІЗ».

Додамо, будувати поліклініку й лікарню будуть на земельній ділянці, площею 4,6618 га у зоні Г-5 – лікувальні зони. Запланована висота будівлі – не більше 20 метрів. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 30%.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 31 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: