“Нафтогаз” припинить постачання газу виробнику тепла у Львівській області через борги

Національна акціонерна компанія Нафтогаз України має намір припинити з квітня постачання газу компанії. Стебниктеплокомуненерго (Львівська область) через заборгованість в розмірі 15,93 млн гривень. Про це йдеться в повідомленні про припинення газопостачання, адресованому Стебниктеплокоммуненерго, копію якого має у своєму розпорядженні Українські Новини.

“У зв’язку з тим, що ваше підприємство не виконує жодного пункту пункту 11 положення (положення про покладання спеціальних обов’язків (ПСО) щодо розрахунків,” Нафтогаз “не має правових підстав для поставки газу в квітні 2021 року”, – йдеться в ньому.

Відзначається, що загальна заборгованість

“Стебниктеплокомуненерго” перед “Нафтогазом” за спожитий газ становить 15,93 млн гривень.

“Стебниктеплокомуненерго” повинна виплатити “Нафтогазу” мінімум 4,76 млн гривень. “Нафтогаз” вимагає від “Стебниктеплокомуненерго” самостійно припинити споживання газу з 7:00 1 квітня.

“У разі невиконання цієї вимоги транспортування / розподіл газу вашому підприємству буде припинено в установленому державою порядку із залученням відповідних операторів газотранспортної або газорозподільчої системи”, – підсумував “Нафтогаз”.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 33 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: