Найбільше коштів для реклами в соцмережах вклали кандидати в мери Києва та Львова

Найбільшу кількість коштів на політичну рекламу в соціальних мережах під час передвиборної кампанії на місцевих виборах, запланованих на 25 жовтня, вклали претенденти на посаду мера Києва та Львова, заявила голова правління громадянської мережі “Опора” Ольга Айвазовська.

“За нашими оцінками, найбільшу кількість грошей інвестували з боку кандидатів у місті Києві та місті Львові саме ті, хто балотується на посаду міських голів. На першому місці серед кандидатів Ірина Верещук (“Слуга народу” – ІФ) – 31 тис. 976 доларів витрачено лише на рекламу в соцмережі Facebook – це понад 3500 повідомлень агітаційного зразка. На другому місці Віталій Кличко (“УДАР” – ІФ) – 7 тис. 551 долар. На третьому місці вже кандидат у мери Львова Олег Синютка (“Європейська солідарність” – ІФ) – 4 тис. 523 долари. На четвертому місці Андрій Садовий (кандидат у мери Львова від партії “Самопоміч”), далі йде Олександр Попов (кандидат у мери Києва від “ОПЗЖ” – ІФ)”, – сказала Айвазовська на прес-конференції у п’ятницю.

Як зазначають в “Опорі”, Верещук найменш цікаві виборці віком до 24 років і від 65 років. За оцінками організації, в цих двох категоріях разом узятих лише близько 17% виборців. Віталій Кличко як кандидат зацікавлений у молодому електораті – більшість його рекламних публікацій у соцмережах націлена на людей віком від 18 до 24 років.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 59 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: