Надзвичайний і повноважний посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг вперше у Львові з офіційним візитом.

Як повідомляється на сайті ЛМР, дипломат відвідав вул. Пластову, 13, де незабаром збудують сучасний сміттєпереробний завод, а також полігон з переробки відходів у Грибовичах, де зараз триває рекультивація. Опісля — зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим та розповів йому про свої враження від побаченого. Також поспілкувались про економічний вплив світової пандемії на місто, співпрацю з бізнесом і можливість залучення шведських компаній до проєктів, які реалізуватимуть на умовах державно-приватного партнерства.

Надзвичайний і повноважний посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг вперше у Львові з офіційним візитом.
“Можу відзначити глибоку трансформацію у вашому місті в екологічній сфері, зокрема — у сфері поводження з відходами. Львів, який був містом-проблемою в цьому напрямі, зараз стає містом, яке покращує шлях до вирішення проблеми для всієї країни”, — зазначив Тобіас Тиберг. Він також відзначив правильність саме комплексної стратегії міста в сфері поводження з відходами.

Надзвичайний і повноважний посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг вперше у Львові з офіційним візитом.

Відтак, мер Львова зазначив, що тривалий процес впровадження цієї стратегії в життя є свідченням її якісної реалізації. “Це довгий процес, адже все зроблено правильно: хороший проєкт, прозорі тендерні процедури. Наступного разу, коли ви приїдете, побачите зовсім іншу картину. Цікаво використати й досвід Швеції в цьому питанні”, — додав мер.

Також міський голова, за посередництвом посла Швеції, запросив місцеві компанії долучитись до реалізації проєктів на умовах державно-приватного партнерства. Нагадаємо, напередодні Львів став першим містом в Україні, яке затвердило перелік проєктів, що можуть розглядатись для реалізації на таких умовах. Йдеться, зокрема, про модернізацію наявної та створення нової транспортної інфраструктури, сфери містобудування, культури, освіти, облаштування спортивних комплексів тощо.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 36 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: