Home » Новини Львова » Міська рада наклала штрафи на 4-х перевізників за невиїзд на маршрути.

Міська рада наклала штрафи на 4-х перевізників за невиїзд на маршрути.

Це перші штрафи, які наклали на перевізників за умовами нових договорів. 

Міська рада наклала штрафи на 4-х перевізників за невиїзд на маршрути.

Управління транспорту Львівської міськради наклало перші штрафи на усіх чотирьох львівських приватних перевізників за невипуск автобусів на маршрут, – про це повідомляє “Zaxid.Net”.

За словами начальника Управління транспорту ЛМР Олега Партики, за невипуск достатньої кількості автобусів на маршрути на кожного з перевізників АТП-14630, «Міра і К», «Фіакр-Львів» та «Успіх БМ» наклали штраф у розмірі 3400 грн (неоподаткованих мінімумів). Олег Партика додав, що мова йде про невипуск 2-3 автобусів, але про які саме маршрути йде мова – уточнив. Ці порушення були зафіксовані протягом листопада.

Це перші штрафи, які наклали на перевізників за умовами нових договорів. Окрім невиїзду на маршрути, їх можуть також штрафувати за недотримання графіку, скарги пасажирів та неналежний стан автобусів. Однак за ці порушення штрафи менші – 1700 грн (100 неоподаткованих мінімумів).

30 листопада перевізникам відправили акти про порушення на ознайомлення, найближчим часом вони мають сплатити штрафи. Окрім чотирьох приватних перевізників, міські маршрути обслуговує також комунальне АТП-1, у його роботі порушень не виявили.

26 жовтня у Львові відбувся конкурс на міські перевезення, за результатами якого з перевізниками уклали нові договори. У новому договорі, з-поміж іншого, передбачений «звичайний» (автобуси мають їздити за графіком і зупинятися лише на офіційно затверджених зупинках) режим роботи автобусів, а не режим «маршрутне таксі» (дозволяє посадку і висадку пасажирів на вимогу, тобто не на зупинках). На 12 маршрутів не подався жоден перевізник, пізніше на 8 з них мерія уклала тимчасові договори з перевізниками, а ще 4 планує змінити.

Фото: Zik

Цей допис уже прочитано 40 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: