Міністр Олександр Ткаченко увійшов до списку топ-корупціонерів року – ЗМІ

Міністр культури Олександр Ткаченко потрапив в список топ-корупціонерів 2020 по версії сайту Podrobnosti.ua. Йдеться про корупційні скандали, пов’язані з його незадекларованою нерухомістю на Трухановому острові і про скандал з приватизацією Одеської кіностудії.

Згідно з розслідуванням програми Bihus.info, колишній гендиректор “1+1 media”, а нині міністр культури Олександр Ткаченко користується незадекларованою нерухомістю на Трухановому острові. Це цілий комплекс з великого будинку і двох будиночків поменше. На території є маленьке озеро. Ділянку була призначено під будівництво.

“Крім того, Ткаченко замішаний в скандалі з приватизацією Одеської кіностудії. Міністр зловживав службовим становищем, перебуваючи на посаді голови профільного комітету ВРУ, який розглядав законопроект 0896, одним з пунктів якого як раз і була приватизація кіностудії. 50% і мінус одну акцію отримав інвестор “Нова кіностудія” на чолі з міністром Олександром Ткаченком. Можна було б подумати, що Ткаченко збирається знімати там кіно, але потім виявилося, що партнером Ткаченко став київський забудовник – Андрій Вавриш, який з 2018 є співвласником кіностудії. Це він підтвердив в інтерв’ю Bihus.info. З огляду на те, що кіностудії належить цілих 5 гектарів найбільш дорогої землі в Одесі – на березі моря, можна зробити висновок, що партнери точно не кіно зніматимуть, а будуть займатися забудовою”, – пише видання.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 98 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: