Міноборони РФ звинувачує Pfizer і Moderna в участі у створенні біологічної зброї в Україні

У Росії заявили, що американські виробники вакцини від коронавірусу Pfizer та Moderna були залучені до військово-біологічної діяльності США в Україні.

Про це заявив начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту Збройних сил Росії Ігор Кирилов, пише Суспільне з посиланням на ТАСС.

“Україна стає полігоном західних країн для створення компонентів біологічної зброї та тестування нових зразків фармпрепаратів”, — заявив Кирилов.

Він наголосив, що ідеологами військово-біологічної діяльності США в Україні є лідери Демократичної партії.

“До цієї схеми залучені великі фармацевтичні компанії, у тому числі Pfizer, Moderna, Merck, а також афілійована з американським військовим відомством компанія Gilead”, — заявив Кирилов.

Він також заявив, що до військово-біологічної діяльності залучені українські держструктури, основними завданнями яких є “приховування діяльності, проведення польових та клінічних випробувань та надання необхідного біоматеріалу”.

В МО РФ вважають, що США розширили дослідницький потенціал не тільки в галузі створення біологічної зброї, але й отримання відомостей про антибіотикорезистентність та наявність у населення конкретних регіонів антитіл до тих чи інших захворювань.

Кирилов також заявив, що Німеччина та Польща також реалізують в Україні свої військово-біологічні проєкти.

Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Цей допис уже прочитано 227 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: