Монастирський представив нову команду МВС

Як повідомляє кореспондент Суспільного, першим заступником міністра стане Євгеній Єнін.

На посади заступників буде призначено Богдана Дпап’ятого, Мері Акопян, Катерину Павліченко, Олександра Гогілашвілі, Ігоря Бондаренка та Сергія Гончарова.

Євген Єнін — дипломат і правник. Донедавна він працював заступником міністра закордонних справ, на цю посаду його було призначено 15 квітня 2020 року. З червня 2016 по квітень 2019 був заступник генерального прокурора. До цього обіймав посаду радника посольства України в Італійській Республіці. Також у МЗС в різні роки займався питаннями Причорноморських країн Управління країн Південної Європи, Балкан та Південного Кавказу, країнами Далекого сходу, Східної Азії та Океанії та Молдовою і придністровським конфліктом.

Богдан Драп’ятий закінчив у 2007 році Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Працював юристом у низці підприємств, з 2012 року почав роботу у Верховній раді. Спочатку у ролі головного консультанта з питань юридично-наукового забезпечення секретаріату комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, потім — завідувача цього секретаріату.

Мері Акопян з 2015 року очолювала департамент міжнародного співробітництва та європейської інтеграції у Міністерстві внутрішніх справ. До цього Акопян працювала в Криму: з 2009 — у державній телерадіокомпанії “Крим”, з 2010 — була заступницею голови Кримського вірменського товариства і членом громадської Ради міністрів АР Крим.

Катерина Павліченко має звання капітана поліції, також вона очолює ГО “Українська асоціація представниць правоохоронних органів”. Службу у поліції вона несе з 2015 року, до цього працювала інспектором податкової та митної справи юридичного відділу в Державній фіскальній службі.

Олександр Гогілашвілі до 2010 року жив в Росії, де працював у Фонді соціальної адаптації наркозалежних. У 2010 він переїхав до Києва, де дев’ять років працював з організаціями, які допомагають наркозалежним. У 2019 році його було призначено на посаду заступника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, де також працював з темою офіційного обігу наркотиків, правоохоронних заходів протидії наркоманії та наркозлочинності, реабілітації наркозалежних.

Ігор Бондаренко до призначення на посаду заступника міністра працював директором департаменту інформатизації МВС, а у 2020 році став переможцем ХІІ Всеукраїнського конкурсу ІТ-директорів BEST CIO 2020 у номінації “Державні структури”.

Сергій Гончаров працює у МВС з 2015 року. Був заступником начальника управління департаменту матеріального забезпечення, начальником управління департаменту логістики та матеріально-технічного забезпечення Національної поліції та першим заступником директора головного сервісного центру МВС.

Серед пріоритетів нової команди, які озвучив на презентації Монастирський: підвищення довіри населення, створення безпечного середовища, осучаснення забезпечення, цифровізація та розвиток сервісів.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 479 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: