Мешканці Рудного вимагають змінити маршрут №52

Учора, 6 жовтня, мешканці Рудного провели збори, на яких обговорили варіанти вирішення проблеми із транспортом, які їм запропонували у міській раді. Вони проголосували за те, аби змінити маршрут №52. 

«На засіданні робочої групи, нам запропонували новий маршрут №63, який покривав би наші потреби. З’єднував би вул. Варшавську і через вул. Вербицького в Рудно, їхав би до Духовної семінарії. Або ж, запропонували змінити існуючі маршрути №52 і №28», – розповідає мешканець Рудного.

Аби порадитись, громада Рудно зібралась учора у центрі селищі. Ідею із новим маршрутом вони не підтримали, бо термін договору на маршрут №63 мав би бути всього лиш 3 місяці. Громада не має певності, що опісля міська влада проведе тендер і хтось обслуговуватиме цей маршрут тривалий час.

Тому мешканці Рудного переконані, що доцільніше змінити існуючі маршрути №28 або ж №52.

«Наша вимога була, щоб у Рудно був маршрут, який максимально охопить селище – центр, Духовну семінарію, вул. Вербицького. Підходить маршрут №52, якщо він їхатиме через Рудно, а не через Зимну Воду. На цей маршрут виходить 17–18 автобусів, а не 3 як на №28», – каже Юрій Бульбах.

Мешканці Рудного зібрали підписи, сьогодні на засіданні робочої групи повідомлять своє рішення. Робоча група має до п’ятниці напрацювати рішення, яке винесуть на розгляд виконкому.

Нагадаємо, 3 жовтня мешканці Рудно перекрили кільцеву дорогу західного обходу Львова, аби привернути увагу до проблем із транспортом у селищі. Вони ходили пішохідним переходом, пропускали транспорт кожні 5 хв. Якщо рішення не знайдуть, вони перекриватимуть дорогу перед АТП №1.

У 2019 проблеми з транспортом мешканці селища намагались вирішити зареєструвавши петицію про покращення транспортного сполучення Рудного з іншими районами міста. Вона набрала необхідну кількість голосів. І її навіть підтримали депутати ЛМР. Відповідно до ухвали, департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР мав підготувати «дорожню карту щодо налагодження сполучення із смт. Рудно». Додамо, що торік у Львові планували запустити до Рудного новий маршрут №28а з низькопідлоговими автобусами.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 40 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: