Мешканців Львівщини просять не наближатися до Яворівського полігону

Від сьогодні, 1 квітня, 2021 на Яворівському полігоні цілодобово розпочнуться стрільби на всіх напрямках та з різноманітних зразків зброї. У тому числі артилерійських підрозділів штатним пострілом та авіації. Про це повідомили в Яворівській міській раді.

Територія Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон) є небезпечною для цивільного населення. Після проведення стрільб на території навчальних об’єктів є випадки не розривання боєприпасів, які виходять з каналу ствола. Тому категорично забороняється торкатись до знайдених снарядів, мін, авіабомб, підривників, трубок, зарядів, засобів імітації та інших невідомих предметів.
 
Неодноразово були випадки підриву цивільного населення на боєприпасах, які не вибухнули, навіть з летальними наслідками та випадки заходу людей у район проведення бойових стрільб.

Командування Міжнародного центру миротворчості та безпеки звертається до жителів Яворівщини про заборону проходу та проїзду на територію Центру, а також торкати боєприпаси, що не вибухнули, збирати металолом, ягоди, гриби, ловити рибу, полювати та самовільно косити траву на території полігону.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 82 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: