Мешканців Львівщини запрошують долучитись до акції “Нагодуй птахів взимку”

8 грудня  в області відбудеться загальнодержавна акція «Нагодуй птахів взимку». Усіх небайдужих запрошують долучитися та принести їжу до годівниць.

Розвішування годівниць відбудеться за участі шкільних лісництв, органів місцевої влади, представників ЗМІ та громадськості у паркових зонах та скверах міст, населених пунктів, на території шкіл та дошкільних навчальних закладах.

“У населених пунктах області просимо звертатись безпосередньо до лісогосподарських підприємств, які розташовані в межах їх зони діяльності. 8 грудня у  Львові годівниці у першій половині дня розвішуватимуть, зокрема у парку «Високий Замок», парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Стрийський парк», Регіональному ландшафтному парк «Знесіння», а також у парках навчальних закладів Національного лісотехнічного університету України, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та інших, у паркових зонах шкіл та дошкільних навчальних закладів”, – зазначив директор департаменту  екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Метою зазначеної акції є допомога птахам, а саме розміщення годівничок у паркових зонах та скверах міст, населених пунктів, на територіях шкіл, дитячих садочків тощо.

Проведення акції не лише допоможе птахам, а й сприятиме підвищенню екологічної свідомості.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 73 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: