Мер Івано-Франківська пообіцяв звільнити невакцинованих працівників міськради

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив про необхідність цілковитої вакцинації співробітників виконавчого комітету міста від коронавірусу, у зв’язку з чим дав їм два тижні на імунізацію, по закінченні яких пообіцяв скорочувати всіх, хто не вакцинувався без поважної на те причини.

Відповідну заяву Марцінків зробив у вівторок у Фейсбуці.

“Співробітники виконавчого комітету міськради повинні бути 100% вакциновані! Єдина “відмазка” – це коли лікар підтверджує протипоказання і виписує довідку. Подобається – не подобається, ми приклад для всіх. Не хочете робити щеплення – заява на звільнення. Інакше буде депреміювання і скорочення … Даю два тижні”, – написав Марцінків.

Як повідомлялося, на початку серпня мер Дніпра Борис Філатов заявив, що для того, щоб не втратити роботу, всі невакциновані співробітники комунальних підприємств і міської ради змушені будуть регулярно надавати негативний ПЛР-тест на коронавірус.

“Тепер всі мої підлеглі зобов’язані бути вакцинованими, а якщо не хочуть, то нехай за свої гроші щотижня надають довідку про негативний ПЛР (як у мерії Нью-Йорка ). Або звільняються”, – наголосив мер Дніпра.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 116 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: